NASI PARTNERZY
Be Social      

ZASADY

 

JAK TO SIĘ KRĘCI?

  

Nie możesz zabrać w podróż własnego roweru? Tam gdzie będziesz, nie ma miejskiej wypożyczalni, a może nie jesteś ich miłośnikiem? Chcesz "z pierwszych ust" dowiedzieć się o miejscowych rowerowych klimatach?

ZEROWER to baza miejsc i terminów, w których z rowerów nie korzystają ich właściciele. Mogą je bezpłatnie udostępnić Tobie - wystarczy, że naszą wspólną Społecznościową Flotę Rowerową :) wzbogacisz o własny sprawny i gotowy do drogi pojazd. Dlaczego warto to zrobić i jak to zrobić?

 

1. Zarejestruj się, aby zapoznać się z możliwościami serwisu i z ofertami innych Użytkowników.

 

2. Zamieść własną ofertę, wpisując miejsce i termin, w którym można z niej skorzystać. W ten sposób zatwierdzisz rejestrację i otrzymasz konto Użytkownika.

 

3. Jeżeli w ciągu 24 godzin nie zdecydujesz się złożyć własnej oferty, tymczasowa rejestracja wygaśnie. Możesz ją jednak zawsze ponowić.

 

4. Otrzymany po zarejestrowaniu się standardowy dostęp  jest ważny 3 miesiące od ostatniego dnia ważności Twojej aktualnej oferty.

 

5. Wraz ze zaktualizowaniem Twojej oferty lub po udostępnieniu nowej, czas ten odpowiednio się wydłuża.

 

6. Będąc zarejestrowanym Użytkownikem możesz kontaktować się ze wszystkimi, którzy mają interesujące Cię propozycje. Pozostali Użytkownicy też mogą kontaktować się z Tobą. Wysyłając wiadomości na swoje profile, omówicie szczegóły przyszłych spotkań i przekonacie się nawzajem o swojej wiarygodności.

 

7. Pomoże w tym system komentarzy i ocen. Opinie może wystawiać zarówno właściciel, jak i korzystający z roweru. Korzystaj z tej opcji - to cenna wskazówka dla wszystkich Użytkowników serwisu.